Pursaklar Çözüm Eğitim Kurumları (PURSAKLAR ÇÖZÜM AKADEMİ OKULLARI -PURSAKLAR ÇÖZÜM KURS MERKEZİ- SEMA EZER ANAOKULU) hakkında detaylı bilgi edinmek ve avantajlı kayıt fırsatlarından yararlanmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Çözüm Akademi Okulları Pursaklar

Pursaklar Çözüm Akademi Okulları olarak, eğitim ile kültür alanında teori ve uygulamada edindiğimiz deneyimi kullanarak dünya standartlarının üzerinde öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Çözüm Akademi Okulları Pursaklar ile sınav başarısını yakalayacaksınız.

Çözüm Akademi Okulları özgün eğitim modelleri TUBA (Teknoloji Okuryazarlığı, Uzgörü Gelişimi, Bilimsel Düşünme ve Araştırma-Sorgulama) ve KİRAZ (Karakter ve Zihniyet Eğitimi, İnovasyon İklimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışma, Akademik Başarı ve Yabancı Dil, Zanaat ve Beceri Eğitimi) ile özel okul da okumanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız. Konusuna hakim ve kendini eğitime adamış kadromuz ile geleceğinizi şekillendirirken birlikte çalışacağız.

Ülkemizin ve Dünyanın içinde bulunduğu bu zor günleri birlikte atlatıyoruz. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde öğrencilerimizin hep yanında olduk, hazırladığımız uzaktan eğitim yazılımı ile derslerinden ve hayatlarından geri kalmamaları için yüksek bir özveriyle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

Kademeli normalleşme sürecinde yeni dönem kayıtlarımız başladı. Özel okul kayıt avantajları ile bu sürece destek oluyoruz.

Bu dönemde özel okul fiyatları değişiklik gösteriyor. Biz Çözüm Akademi Okulları olarak elimizden geldiğince sizlere destek olmayı amaçlıyoruz. Online kayıt formunu doldurun çocuğunuzun geleceğini birlikte şekillendirelim.